Isixhumi seTelsto RF siyisixhumanisi somsakazo esisebenza kahle kakhulu esinebanga lemvamisa yokusebenza le-DC-3 GHz, ukusebenza okuhle kakhulu kwe-VSWR kanye ne-intermodulation ephansi. Lolu hlobo lwesixhumi lufaneleka kakhulu eziteshini zesisekelo seselula, izinhlelo ze-antenna ezisatshalaliswa (i-DAS) kanye nezinhlelo zokusebenza zeselula, ngoba lezi zinhlelo zokusebenza zidinga izixhumi ezisebenza kahle kakhulu nezisebenza kahle ukuqinisekisa ikhwalithi kanye nokuzinza kokudluliswa kwesignali.
Ngesikhathi esifanayo, i-adaptha ye-coaxial nayo iyithuluzi lomsakazo eliwusizo kakhulu. Ingashintsha ngokushesha ubulili noma uhlobo lwesixhumi sekhebula eliqediwe, ukuze abasebenzisi bakwazi ukulungisa ngokuguquguqukayo imodi yokucushwa kanye nokuxhumeka kwemishini yomsakazo ukuze ivumelane nezidingo ezahlukene zohlelo lokusebenza. Kungakhathaliseki ukuthi kuse-laboratory, emgqeni wokukhiqiza noma ekusetshenzisweni okusebenzayo, i-adaptha ye-coaxial iyithuluzi elibaluleke kakhulu. Ingenza lula kakhulu inqubo yokuxhuma, ithuthukise ukusebenza kahle komsebenzi, futhi inciphise amathuba okungasebenzi kahle kanye namaphutha okuxhuma, ukuze kuqinisekiswe ukuphepha nokuthembeka kwemishini yomsakazo.
Idizayini yesixhumi se-adaptha ye-Telsto RF Coaxial N male to N female angle right ene-impedance engu-50 Ohm. Yenziwe ngokwezidingo eziqondile ze-adaptha ye-RF futhi ine-VSWR ephezulu engu-1.15:1.
| Umkhiqizo | Incazelo | Inombolo Yengxenye |
| I-adaptha ye-RF | I-adaptha ye-Female kuya ku-Din Female engu-4.3-10 | I-TEL-4310F.DINF-AT |
| I-adaptha yesilisa engu-4.3-10 yabesifazane kuya ku-Din | I-TEL-4310F.DINM-AT | |
| I-adaptha yesifazane engu-4.3-10 yesilisa kuya kwe-Din | I-TEL-4310M.DINF-AT | |
| I-adaptha ye-4.3-10 yendoda kuya kwe-Din yendoda | Ucingo-4310M.DINM-AT |

Imodeli:Ucingo-NM.NFA-AT
Incazelo
I-adaptha ye-engela yesokudla ye-N Male kuya ku-N Female
| Izinto kanye Nokugoqa | |
| Oxhumana naye esikhungweni | I-Brass / I-Silver Plating |
| Isivikelo | I-PTFE |
| Umqhubi Womzimba Nangaphandle | Ithusi/ingxubevange efakwe ingxubevange emithathu |
| I-Gasket | Irabha yeSilicon |
| Izici Zikagesi | |
| Izici ze-Impedance | 50 Ohm |
| Ibanga Lokuvama | DC~3 GHz |
| Ukumelana Nokushintshwa Kokushisa | ≥5000MΩ |
| Amandla e-Dielectric | ≥2500 V rms |
| Ukumelana nokuxhumana okuphakathi | ≤1.0 mΩ |
| Ukumelana kokuxhumana kwangaphandle | ≤0.25 mΩ |
| Ukulahlekelwa Kokufakwa | ≤0.1dB@3GHz |
| I-VSWR | ≤1.1@-3.0GHz |
| Ibanga lokushisa | -40~85℃ |
| I-PIM dBc(2×20W) | ≤-160 dBc(2×20W) |
| Ukungangenwa amanzi | I-IP67 |
Imiyalelo Yokufaka ikhebula eliguquguqukayo kakhulu elingu-N noma 7/16 noma 4310 elingu-1/2″
Isakhiwo sesixhumi: (Isithombe 1)
A. i-nati engaphambili
B. i-nati yangemuva
I-gasket ye-C.

Ubukhulu bokukhumula bunjengoba buboniswe kumdwebo (Isithombe 2), kufanele kunakwe ngenkathi kukhumula:
1. Ingxenye yokugcina yomqhubi wangaphakathi kufanele ihlungwe.
2. Susa ukungcola okufana nesikali sethusi kanye ne-burr ekugcineni kwekhebula.

Ukuhlanganisa ingxenye yokuvala: Faka ingxenye yokuvala ngaphakathi kwe-conductor yangaphandle yekhebula njengoba kuboniswe kumdwebo (Isithombe 3).

Ukuhlanganisa i-nati yangemuva (Isithombe 3).

Hlanganisa i-nut yangaphambili neyangemuva ngokuyikrufulula njengoba kuboniswe kumdwebo (Izithombe(5)
1. Ngaphambi kokusikeka, gcoba ungqimba lwamafutha okugcoba ku-o-ring.
2. Gcina i-nati yangemuva kanye nekhebula kunganyakazi, cindezela umzimba wegobolondo eliyinhloko emzimbeni wegobolondo elingemuva. Cindezela umzimba wegobolondo eliyinhloko lomzimba wegobolondo elingemuva usebenzisa isipanela senkawu. Ukuhlanganisa sekuqediwe.

Inkampani yethu inezinzuzo eziningi
1. Ikhwalithi yethu esezingeni eliphezulu isenza sivelele emakethe. Asigcini nje ngokuhlinzeka amakhasimende ngemikhiqizo nezinsizakalo ezisezingeni eliphezulu, kodwa futhi sizibophezele ekuthuthukiseni amazinga ekhwalithi ngokwenza ngcono okuqhubekayo kanye nokusungula izinto ezintsha ukuqinisekisa ukuthi sihlala sinikeza imikhiqizo nezinsizakalo ezisezingeni eliphezulu.
2. Intengo yethu iyona encintisana kakhulu. Siyaqaphela ukuthi emakethe encintisana kakhulu, intengo iyinto ebaluleke kakhulu okufanele icatshangelwe. Ngakho-ke, silwela ukugcina inzuzo yethu yentengo, sinikeze amakhasimende izixazululo ezingabizi, futhi sisize amakhasimende ukuthi afinyelele ukusebenza kwezindleko eziphakeme.
3. Sihlinzeka ngezixazululo zokuxhumana ezingcono kakhulu ezenziwe ngokwezifiso. Siziqonda ngokujulile izidingo zamakhasimende nezidingo zawo, futhi sibanikeza izixazululo ezinhle kakhulu ngokwezidingo zawo kanye nesabelomali sawo. Umgomo wethu ukuqinisekisa ukuthi amakhasimende athola ikhambi elingcono kakhulu lawo futhi enze ibhizinisi lawo liphumelele futhi liphumelele kakhudlwana.