Isixhumi se-7/16 Din senzelwe ngokukhethekile iziteshi zangaphandle zokuxhumana ngeselula (i-GSM, i-CDMA, i-3G, i-4G), sinamandla aphezulu, ukulahleka okuphansi, i-voltage ephezulu yokusebenza, ukusebenza kahle kokungangeni manzi futhi sisebenza ezindaweni ezahlukahlukene. Kulula ukuyifaka futhi inikeza uxhumano oluthembekile.
Izixhumi zeTelsto 7/16 Din ziyatholakala ngokobulili besilisa noma besifazane nge-impedance engu-50 Ohm. Izixhumi zethu ze-DIN ezingu-7/16 zitholakala ngezinguqulo eziqondile noma ezingakwesokudla, kanye ne-flange enezimbobo ezine, i-bulkhead, iphaneli enezimbobo ezine noma izinketho ezimbalwa zokufaka. Lezi zakhiwo zezixhumi ze-DIN ezingu-7/16 zitholakala ngezindlela zokunamathisela i-clamp, i-crimp noma i-solder.
● I-IMD ephansi kanye ne-VSWR ephansi inikeza ukusebenza kwesistimu okuthuthukisiwe.
● Umklamo wokuzivuthela uqinisekisa ukuthi kulula ukuwufaka ngethuluzi lesandla elijwayelekile.
● I-gasket ehlanganiswe kusengaphambili ivikela othulini (P67) kanye namanzi (IP67).
● Umqhubi wesikhungo onamathelisiwe ngethusi/Ag kanye nomqhubi wangaphandle onamathelisiwe ngethusi/Teri-alloy anikeza ukuhanjiswa okuphezulu kanye nokumelana nokugqwala.
● Ingqalasizinda Engenantambo
● Iziteshi Zesisekelo
● Ukuvikelwa Kombani
● Ukuxhumana Ngesathelayithi
● Izinhlelo ze-Antenna

Imodeli:I-TEL-DINF.12-RFC
Incazelo
Isixhumi se-DIN sabesifazane sekhebula eliguquguqukayo elingu-1/2″
| Izinto kanye Nokugoqa | |
| Oxhumana naye esikhungweni | I-Brass / I-Silver Plating |
| Isivikelo | I-PTFE |
| Umqhubi Womzimba Nangaphandle | Ithusi/ingxubevange efakwe ingxubevange emithathu |
| I-Gasket | Irabha yeSilicon |
| Izici Zikagesi | |
| Izici ze-Impedance | 50 Ohm |
| Ibanga Lokuvama | DC~3 GHz |
| Ukumelana Nokushintshwa Kokushisa | ≥5000MΩ |
| Amandla e-Dielectric | Ama-rm angu-4000 V |
| Ukumelana nokuxhumana okuphakathi | ≤1.0mΩ |
| Ukumelana kokuxhumana kwangaphandle | ≤0.4 mΩ |
| Ukulahlekelwa Kokufakwa | ≤0.08dB@3GHz |
| I-VSWR | ≤1.08@-3.0GHz |
| Ibanga lokushisa | -40~85℃ |
| I-PIM dBc(2×20W) | ≤-160 dBc(2×20W) |
| Ukungangenwa amanzi | I-IP67 |
Imiyalelo Yokufaka ikhebula eliguquguqukayo kakhulu elingu-N noma 7/16 noma 4310 elingu-1/2″
Isakhiwo sesixhumi: (Isithombe 1)
A. i-nati engaphambili
B. i-nati yangemuva
I-gasket ye-C.

Ubukhulu bokukhumula bunjengoba buboniswe kumdwebo (Isithombe 2), kufanele kunakwe ngenkathi kukhumula:
1. Ingxenye yokugcina yomqhubi wangaphakathi kufanele ihlungwe.
2. Susa ukungcola okufana nesikali sethusi kanye ne-burr ekugcineni kwekhebula.

Ukuhlanganisa ingxenye yokuvala: Faka ingxenye yokuvala ngaphakathi kwe-conductor yangaphandle yekhebula njengoba kuboniswe kumdwebo (Isithombe 3).

Ukuhlanganisa i-nati yangemuva (Isithombe 3).

Hlanganisa i-nut yangaphambili neyangemuva ngokuyikrufulula njengoba kuboniswe kumdwebo (Izithombe(5)
1. Ngaphambi kokusikeka, gcoba ungqimba lwamafutha okugcoba ku-o-ring.
2. Gcina i-nati yangemuva kanye nekhebula kunganyakazi, cindezela umzimba wegobolondo eliyinhloko emzimbeni wegobolondo elingemuva. Cindezela umzimba wegobolondo eliyinhloko lomzimba wegobolondo elingemuva usebenzisa isipanela senkawu. Ukuhlanganisa sekuqediwe.

Siyakwamukela esingenisweni sethu somkhiqizo. Siyajabula ukwethula isixhumi sethu se-7/16 Din kuwe!
Isixhumi sethu se-7/16 Din senzelwe iziteshi zangaphandle ezinhlelweni zokuxhumana zeselula, futhi sisebenza ezindinganisweni ezahlukene zokuxhumana zeselula njenge-GSM, CDMA, 3G, 4G, njll. Sinamandla aphezulu, ukulahleka okuphansi, i-voltage ephezulu yokusebenza, ukusebenza kahle okungangeni manzi, futhi singasebenza ngokuqina ezindaweni ezahlukene.
Izixhumi zethu ze-7/16 Din zinobuchwepheshe obuthuthukisiwe bokuklama nokukhiqiza ukuqinisekisa ikhwalithi ephezulu nokuthembeka. Kulula ukuyifaka futhi ithembekile ukuyixhuma, futhi ingaqeda ukufakwa nokugcinwa ngesikhathi esifushane, ngaleyo ndlela ithuthukise ukusebenza kahle futhi inciphise izindleko.
Isixhumi sethu se-7/16 Din sicabangele izimo ezahlukahlukene zohlelo lokusebenza enkambisweni yokuklama, siqinisekisa ukuthi siyasebenza. Ukusebenza kwaso okungangeni manzi kwenza sikwazi ukusebenza ngokujwayelekile ngaphansi kwezimo zezulu ezahlukahlukene ezimbi. Ngaphezu kwalokho, sinezici ze-voltage ephezulu yokusebenza kanye nokulahlekelwa okuphansi, futhi singagcina ikhwalithi yesignali kanye nokuqina ngesikhathi sokudlulisa ibanga elide.
Ngokuvamile, isixhumi sethu se-7/16 Din siyisixhumanisi sekhwalithi ephezulu esenzelwe iziteshi zangaphandle ezinhlelweni zokuxhumana zeselula. Kungakhathaliseki ukuthi usebenza kuyiphi indawo, singakunikeza izixazululo zokuxhuma eziphumelelayo. Uma unentshisekelo ngemikhiqizo yethu, sicela usithinte ukuze uthole ulwazi olwengeziwe.