Isixhumi se-7/16 Din senzelwe ngokukhethekile iziteshi zangaphandle zokuxhumana ngeselula (i-GSM, i-CDMA, i-3G, i-4G), sinamandla aphezulu, ukulahleka okuphansi, i-voltage ephezulu yokusebenza, ukusebenza kahle kokungangeni manzi futhi sisebenza ezindaweni ezahlukahlukene. Kulula ukuyifaka futhi inikeza uxhumano oluthembekile.
Izixhumi zeTelsto 7/16 Din ziyatholakala ngobulili besilisa noma besifazane nge-impedance engu-50 Ohm. Izixhumi zethu ze-DIN ezingu-7/16 zitholakala ngezinguqulo eziqondile noma ezingakwesokudla, kanye ne-flange enezimbobo ezine, i-bulkhead, iphaneli enezimbobo ezine noma izinketho ezimbalwa zokufaka. Lezi zakhiwo zezixhumi ze-DIN ezingu-7/16 zitholakala ngezindlela zokunamathisela i-clamp, crimp noma i-solder.
● I-IMD ephansi kanye ne-VSWR ephansi inikeza ukusebenza kwesistimu okuthuthukisiwe.
● Umklamo wokuzivuthela uqinisekisa ukuthi kulula ukuwufaka ngethuluzi lesandla elijwayelekile.
● I-gasket ehlanganiswe kusengaphambili ivikela othulini (P67) kanye namanzi (IP67).
● Oxhumana nabo be-phosphorus bronze / Ag plated kanye nemizimba ye-Brass / Tri-Alloy plated inikeza ukuhanjiswa okuphezulu kanye nokumelana nokugqwala.
● Ingqalasizinda Engenantambo
● Iziteshi Zesisekelo
● Ukuvikelwa Kombani
● Ukuxhumana Ngesathelayithi
● Izinhlelo ze-Antenna
| Isixhumi esibonakalayo | ||||
| Ngokuvumelana ne | IEC60169-4 | |||
| Ugesi | ||||
| Impedance Eyingqayizivele | 50ohm | |||
| 1 | Ibanga Lokuvama | I-DC-3GHz | ||
| 2 | I-VSWR | ≤1.15 | ||
| 3 | I-voltage yokumelana ne-dielectric | ≥2700V RMS,50Hz, ezingeni lolwandle | ||
| 4 | Ukumelana Ne-Dielectric | ≥10000MΩ | ||
| 6 | Ukumelana Nokuxhumana | Ukuxhumana Kwangaphandle≤1.5mΩ; Ukuxhumana Okuphakathi≤0.4mΩ | ||
| 7 | Ukulahlekelwa Kokufakwa (dB) | Ngaphansi kuka-0.15 | ||
| 8 | I-PIM3 | ≤-155dBc | ||
| Okwemishini | ||||
| 1 | Ukuqina | Imijikelezo yokuhlangana ≥500 | ||
| Izinto zokwakha kanye nokufaka i-plating | ||||
| Incazelo | Izinto | Ukufakwa kweplati/Ni | ||
| 1 | Umzimba | Ithusi | I-Tri-alloy | |
| 2 | Isivikelo | I-PTFE | – | |
| 3 | Umqhubi wesikhungo | I-QSn6.5-0.1 | I-Ag | |
| 4 | Okunye | Ithusi | Ni | |
| Ezemvelo | ||||
| 1 | Ibanga Lokushisa | -40℃~+85℃ | ||
| 2 | Ukungangenwa amanzi | I-IP67 | ||
Ukusekelwa:
* Ikhwalithi ephezulu
* Intengo encintisana kakhulu
* Izixazululo ze-telecom ezilungiselelwe kahle kakhulu
* Izinsizakalo zobungcweti, ezithembekile neziguquguqukayo
* Ikhono eliqinile lezentengiselwano lokuxazulula izinkinga
* Abasebenzi abanolwazi lokuphatha zonke izidingo ze-akhawunti yakho

Imodeli:I-TEL-DINF.12S-RFC
Incazelo
Isixhumi se-DIN sabesifazane sekhebula eliguquguqukayo kakhulu elingu-1/2″
| Izinto kanye Nokugoqa | |
| Oxhumana naye esikhungweni | I-Brass / I-Silver Plating |
| Isivikelo | I-PTFE |
| Umqhubi Womzimba Nangaphandle | Ithusi/ingxubevange efakwe ingxubevange emithathu |
| I-Gasket | Irabha yeSilicon |
| Izici Zikagesi | |
| Izici ze-Impedance | 50 Ohm |
| Ibanga Lokuvama | DC~3 GHz |
| Ukumelana Nokushintshwa Kokushisa | ≥5000MΩ |
| Amandla e-Dielectric | Ama-rm angu-2500 V |
| Ukumelana nokuxhumana okuphakathi | ≤0.4 mΩ |
| Ukumelana kokuxhumana kwangaphandle | ≤0.2 mΩ |
| Ukulahlekelwa Kokufakwa | ≤0.15dB@3GHz |
| I-VSWR | ≤1.08@-3.0GHz |
| Ibanga lokushisa | -40~85℃ |
| I-PIM dBc(2×20W) | ≤-160 dBc(2×20W) |
| Ukungangenwa amanzi | I-IP67 |

Imiyalelo Yokufaka ikhebula eliguquguqukayo kakhulu elingu-N noma 7/16 noma 4310 elingu-1/2″
Isakhiwo sesixhumi: (Isithombe 1)
A. i-nati engaphambili
B. i-nati yangemuva
I-gasket ye-C.

Ubukhulu bokukhumula bunjengoba buboniswe kumdwebo (Isithombe 2), kufanele kunakwe ngenkathi kukhumula:
1. Ingxenye yokugcina yomqhubi wangaphakathi kufanele ihlungwe.
2. Susa ukungcola okufana nesikali sethusi kanye ne-burr ekugcineni kwekhebula.

Ukuhlanganisa ingxenye yokuvala: Faka ingxenye yokuvala ngaphakathi kwe-conductor yangaphandle yekhebula njengoba kuboniswe kumdwebo (Isithombe 3).

Ukuhlanganisa i-nati yangemuva (Isithombe 3).

Hlanganisa i-nut yangaphambili neyangemuva ngokuyikrufulula njengoba kuboniswe kumdwebo (Izithombe(5)
1. Ngaphambi kokusikeka, gcoba ungqimba lwamafutha okugcoba ku-o-ring.
2. Gcina i-nati yangemuva kanye nekhebula kunganyakazi, cindezela umzimba wegobolondo eliyinhloko emzimbeni wegobolondo elingemuva. Cindezela umzimba wegobolondo eliyinhloko lomzimba wegobolondo elingemuva usebenzisa isipanela senkawu. Ukuhlanganisa sekuqediwe.
