1. Umkhiqizo wethu uyisixhumanisi se-coaxial se-RF esihlanganiswe ngentambo esingu-7/16 (L29). Isici sokuvimba salesi sixhumi singama-Ohm angu-50, esinezici zamandla aphezulu, i-VSWR ephansi, ukuncishiswa okuncane, ukuguquguquka okuncane kanye nokuqina komoya okuhle.
Okokuqala, isixhumi sethu se-coaxial se-RF esihlanganiswe ngentambo esingu-7/16 (L29) sinamandla okuthwala amandla aphezulu kakhulu, angathwala amandla afinyelela ku-2 kW. Lokhu kusho ukuthi singasebenza ngokuzinzile nangokuthembekile ezinhlelweni zamandla aphezulu ngaphandle kokukhathazeka ngokuphazamiseka kwesignali noma ukuphazamiseka.
2. Okwesibili, isixhumi sethu sine-VSWR ephansi kakhulu, okungukuthi, isilinganiso samagagasi okuma kwe-voltage. Lokhu kusho ukuthi singahlinzeka ngokudluliswa kwesignali yekhwalithi ephezulu ngenkathi sinciphisa ukubonakaliswa nokulahlekelwa kwesignali, ngaleyo ndlela siqinisekise ukunemba nokuzinza kwesignali.
3. Ngaphezu kwalokho, isixhumi sethu sinokuncishiswa okuphansi, okusho ukuthi singanikeza ukuncishiswa okuphansi kakhulu kwesignali, ukuze kwandiswe amandla nokuzinza kwesignali. Ngaphezu kwalokho, isixhumi sethu sinokushintshashintsha okuncane, okusho ukuthi singanciphisa ngempumelelo ukuphazamiseka nokuphambuka phakathi kwezimpawu zemvamisa ezahlukene, ngaleyo ndlela siqinisekise ukunemba nokuzinza kwesignali.
4. Okokugcina, isixhumi sethu sisebenza kahle kakhulu ekungeneni komoya, okusho ukuthi singasebenza ezindaweni ezilukhuni, njengokushisa okuphezulu, umswakama ophezulu, umfutho ophezulu, njll. Ngesikhathi esifanayo, singavikela nengaphakathi lesixhumi ekuthintekeni kwendawo yangaphandle, ngaleyo ndlela sandise impilo yaso yokusebenza.
| Isixhumi Sesilisa esingu-7/16 Din Sekhebula Lokuphakela Igwebu elingu-1-1/4" | ||
| Inombolo Yemodeli | Ucingo-DINM.114-RFC | |
| Isixhumi esibonakalayo | I-IEC 60169-4;DIN-47223;CECC-22190 | |
| Ugesi | ||
| Impedance Eyingqayizivele | 50ohm | |
| Ibanga Lokuvama | DC-7.5GHz | |
| I-VSWR | ≤1.20@DC-3000MHz | |
| I-IM ye-oda lesi-3 (i-PIM3) | ≤ -155dBc@2×20W | |
| I-Dielectric Withstanding Voltage | ≥4000V RMS,50Hz, ezingeni lolwandle | |
| Ukumelana Ne-Dielectric | ≥10000MΩ | |
| Ukumelana Nokuxhumana | Ukuxhumana Kwesikhungo ≤0.4mΩ | Ukuxhumana Kwangaphandle ≤1 mΩ |
| Ukuhlangana | Ukuhlanganiswa okunezintambo okungu-M29*1.5 | |
| Okwemishini | ||
| Ukuqina | Imijikelezo yokuhlangana ≥500 | |
| Izinto kanye Nokugoqa | ||
| Igama Lezingxenye | Izinto | Ukubeka iplati |
| Umzimba | Ithusi | I-Tri-Metal (CuZnSn) |
| Isivikelo | I-PTFE | — |
| Umqhubi Wangaphakathi | Ithusi lePhosphor | Ag |
| I-Coupling Nut | Ithusi | Ni |
| I-Gasket | Irabha ye-Silicone | — |
| I-Cable Clamp | Ithusi | Ni |
| I-Ferrule | — | — |
| Ezemvelo | ||
| Izinga Lokushisa Lokusebenza | -45 ℃ kuya ku-85 ℃ | |
| Izinga Elingamelani Nesimo Sezulu | I-IP67 | |
| Ama-RoH (2002/95/EC) | Kuhambisana nokukhululwa | |
| Umndeni Wekhebula Ofanele | Ikhebula lesiphakeli esingu-1-1/4'' | |

Imodeli:Ucingo-DINM.114-RFC
Incazelo
Isixhumi se-DIN sabesilisa sekhebula le-feeder elingu-1-1/4″
| Izinto kanye Nokugoqa | |
| Oxhumana naye esikhungweni | I-Brass / I-Silver Plating |
| Isivikelo | I-PTFE |
| Umqhubi Womzimba Nangaphandle | Ithusi/ingxubevange efakwe ingxubevange emithathu |
| I-Gasket | Irabha yeSilicon |
| Izici Zikagesi | |
| Izici ze-Impedance | 50 Ohm |
| Ibanga Lokuvama | DC~3 GHz |
| Ukumelana Nokushintshwa Kokushisa | ≥10000MΩ |
| Amandla e-Dielectric | Ama-rm angu-4000 V |
| Ukumelana nokuxhumana okuphakathi | ≤0.4mΩ |
| Ukumelana kokuxhumana kwangaphandle | ≤1.5 mΩ |
| Ukulahlekelwa Kokufakwa | ≤0.12dB@3GHz |
| I-VSWR | ≤1.15@-3.0GHz |
| Ibanga lokushisa | -40~85℃ |
| Ukungangenwa amanzi | I-IP67 |
Imiyalelo Yokufaka ikhebula eliguquguqukayo kakhulu elingu-N noma 7/16 noma 4310 elingu-1/2″
Isakhiwo sesixhumi: (Isithombe 1)
A. i-nati engaphambili
B. i-nati yangemuva
I-gasket ye-C.

Ubukhulu bokukhumula bunjengoba buboniswe kumdwebo (Isithombe 2), kufanele kunakwe ngenkathi kukhumula:
1. Ingxenye yokugcina yomqhubi wangaphakathi kufanele ihlungwe.
2. Susa ukungcola okufana nesikali sethusi kanye ne-burr ekugcineni kwekhebula.

Ukuhlanganisa ingxenye yokuvala: Faka ingxenye yokuvala ngaphakathi kwe-conductor yangaphandle yekhebula njengoba kuboniswe kumdwebo (Isithombe 3).

Ukuhlanganisa i-nati yangemuva (Isithombe 3).

Hlanganisa i-nut yangaphambili neyangemuva ngokuyikrufulula njengoba kuboniswe kumdwebo (Izithombe(5)
1. Ngaphambi kokusikeka, gcoba ungqimba lwamafutha okugcoba ku-o-ring.
2. Gcina i-nati yangemuva kanye nekhebula kunganyakazi, cindezela umzimba wegobolondo eliyinhloko emzimbeni wegobolondo elingemuva. Cindezela umzimba wegobolondo eliyinhloko lomzimba wegobolondo elingemuva usebenzisa isipanela senkawu. Ukuhlanganisa sekuqediwe.
