| Isixhumi sesilisa se-n rf coaxial dummy umthwalo ongu-50w | |
| Inombolo Yemodeli | I-TEL-TLNM50W |
| Ugesi | |
| Impedance Eyingqayizivele | 50ohm |
| Ibanga Lokuvama | I-DC-3GHz |
| I-VSWR | ≤1.20 |
| Amandla Amandla | Ama-watt angu-50 |
| Isixhumi se-RF | Isixhumi Sesilisa Esingu-N |
| Izinto kanye ne-Plating | |
| Igama Lezingxenye | Izinto |
| Umzimba wesixhumi | Ithusi |
| Isivikelo | I-PTFE |
| Umqhubi Wangaphakathi | Ithusi lePhosphor |
| Izindlu | I-Aluminium |
| Ezemvelo | |
| Izinga Lokusebenza. | -45~ 85 ℃ |
| Izinga lokushisa lesitoreji. | -60~120℃ |
| Izinga Elingamelani Nesimo Sezulu | I-IP65 |
| Umswakama Olinganiselwe | 5%-95% |
| Ama-RoH (2002/95/EC) | Kuhambisana nokukhululwa |
| Isisindo (Inethi) | 340g |
● Ibhendi Ebanzi Yemvamisa DC-3GHz
● Ukushintshashintsha Okuphansi Kwe-Pass
● I-VSWR ephansi
● Ukunemba Okuphansi Kokunciphisa
● Isetshenziswa kabanzi kwizixazululo ezakhiwe ngaphakathi
Izinsizakalo Zethu
1. Phendula umbuzo wakho zingakapheli amahora angama-24.
2. Imodeli yokukhokha: T/T, L/C, Paypal kanye neWestern Union
3. Amamodeli amaningi okuthumela: Ngomoya, Ngolwandle, I-Express (DHL, Fedex, TNT UPS...)
4. Isikhathi sokuhola (sokulethwa): Ngokuvamile izinsuku eziyi-14 ngemuva kokuthola i-oda
5. Ichweba lokulayisha: Shanghai
6. Isikhathi Sesiqinisekiso: Zingakapheli izinyanga eziyi-12 ngemuva kokuthunyelwa.
7. Umhlahlandlela wokusebenza (Imiyalelo) uma uceliwe.
8. Umdwebo, isampula kanye nephakheji eyenziwe ngokwezifiso kungenziwa.
Imininingwane Yobuchwepheshe:
| Umkhiqizo | Incazelo | Inombolo Yengxenye |
| Umthwalo Wokuqeda | Owesilisa N / Owesifazane N, 2W | I-TEL-TL-NM/F2W |
| Owesilisa N / Owesifazane N, 5W | I-TEL-TL-NM/F5W | |
| Owesilisa N / Owesifazane N, 10W | I-TEL-TL-NM/F10W | |
| Owesilisa N / Owesifazane N, 25W | I-TEL-TL-NM/F25W | |
| Owesilisa N / Owesifazane N, 50W | I-TEL-TL-NM/F50W | |
| Owesilisa N / Owesifazane N, 100W | I-TEL-TL-NM/F100W | |
| I-DIN Yesilisa/Yesifazane, 10W | I-TEL-TL-DINM/F10W | |
| I-DIN Yesilisa / Yesifazane, 25W | I-TEL-TL-DINM/F25W | |
| I-DIN Owesilisa / Owesifazane, 50W | I-TEL-TL-DINM/F50W | |
| I-DIN Owesilisa/Owesifazane, 100W | I-TEL-TL-DINM/F100W |
Imibuzo Evame Ukubuzwa
Kuthiwani ngekhwalithi yemikhiqizo yakho?
Yonke imikhiqizo esiyinikezile ihlolwe ngokuqinile ngumnyango wethu we-QC ngaphambi kokuthunyelwa.
Ungakwazi yini ukunikeza amasampula ukuze uwahlole ngaphambi kokufaka i-oda elilodwa elisemthethweni?
Amasampula ngenhloso yokuhlola angalethwa mahhala uma nje uthwala izindleko zokuthumela.
Isikhathi sakho sokulethwa sivame ukuba singakanani?
Isikhathi sethu sokulethwa sivame ukuba zingakapheli izinsuku eziyi-14 ngemuva kokuthola i-oda lakho.
Yiziphi Izindlela Zakho Zokuthumela?
Ngolwandle; Ngomoya (ichweba laseShanghai); noma nge-UPS, DHL, FeDex, TNT njll.
Ungasithumelela isampula ukuze siyenze?
Yebo, singakwazi. Amasampula angalethwa zingakapheli izinsuku eziyi-7 zebhizinisi.
Singakwazi yini ukuba nelogo yethu noma igama lenkampani ukuze liphrintwe emikhiqizweni yakho noma ephaketheni?
Yebo, ungakwazi. Ilogo kanye negama lenkampani kungaphrintwa emikhiqizweni yethu. Ungasithumelela umsebenzi wobucikonge-imeyili ngefomethi ye-JPEG noma ye-TIFF.
Ingabe i-MOQ ilungisiwe?
I-MOQ iyaguquguquka futhi samukela i-oda elincane okokuqala njenge-oda lokulinga.
| Izici Zikagesi | |
| Izici ze-Impedance | 50 Ohm |
| Ibanga Lokuvama | DC~3 GHz |
| Umswakama Osebenzayo | 0-90% |
| Isilinganiso Samandla | 50w |
| Isixhumi | Indoda Eyi-N |
| I-VSWR | 1.15 |
| Ibanga lokushisa ℃ | -35~+65 |
Imiyalelo Yokufaka ikhebula eliguquguqukayo kakhulu elingu-N noma 7/16 noma 4310 elingu-1/2″
Isakhiwo sesixhumi: (Isithombe 1)
A. i-nati engaphambili
B. i-nati yangemuva
I-gasket ye-C.

Ubukhulu bokukhumula bunjengoba buboniswe kumdwebo (Isithombe 2), kufanele kunakwe ngenkathi kukhumula:
1. Ingxenye yokugcina yomqhubi wangaphakathi kufanele ihlungwe.
2. Susa ukungcola okufana nesikali sethusi kanye ne-burr ekugcineni kwekhebula.

Ukuhlanganisa ingxenye yokuvala: Faka ingxenye yokuvala ngaphakathi kwe-conductor yangaphandle yekhebula njengoba kuboniswe kumdwebo (Isithombe 3).

Ukuhlanganisa i-nati yangemuva (Isithombe 3).

Hlanganisa i-nut yangaphambili neyangemuva ngokuyikrufulula njengoba kuboniswe kumdwebo (Izithombe(5)
1. Ngaphambi kokusikeka, gcoba ungqimba lwamafutha okugcoba ku-o-ring.
2. Gcina i-nati yangemuva kanye nekhebula kunganyakazi, cindezela umzimba wegobolondo eliyinhloko emzimbeni wegobolondo elingemuva. Cindezela umzimba wegobolondo eliyinhloko lomzimba wegobolondo elingemuva usebenzisa isipanela senkawu. Ukuhlanganisa sekuqediwe.
