Isici: Ukubukeka okuhle kakhulu Kufanelekela ukufakwa ophahleni okuvamile Ibhendi yemvamisa ebanzi, igagasi eliphansi, ikhono eliqinile lokulwa nokuphazamiseka.
| Into | Imininingwane |
| Ibanga Lokuvama | 698~960MHz/1710~2700MHz |
| Inzuzo | 3±1dBi/4±1dBi |
| I-VSWR | ≤2.0/ ≤1.5 |
| Ukuvimba Kokufaka | 50Ω |
| Ukwehlukaniswa | Okuqondile |
| Ububanzi bomsebe ovundlile | 360° |
| Ububanzi bomsebe oqondile | 85±15°/55±15° |
| Amandla Aphezulu | 50W |
| Uhlobo lwesixhumi | I-N-Female |
| Ububanzi | Ø164x94mm |
| Umbala | Okumhlophe |
| Izinga lokushisa | Ukusebenza: -40℃ ~ + 60℃ |
| Ububanzi Bomswakama Obuhlobene | 5%~95% |
| Indlela Yokufaka | Kulungiswe ngezikulufo |
Imiyalelo Yokufaka ikhebula eliguquguqukayo kakhulu elingu-N noma 7/16 noma 4310 elingu-1/2″
Isakhiwo sesixhumi: (Isithombe 1)
A. i-nati engaphambili
B. i-nati yangemuva
I-gasket ye-C.

Ubukhulu bokukhumula bunjengoba buboniswe kumdwebo (Isithombe 2), kufanele kunakwe ngenkathi kukhumula:
1. Ingxenye yokugcina yomqhubi wangaphakathi kufanele ihlungwe.
2. Susa ukungcola okufana nesikali sethusi kanye ne-burr ekugcineni kwekhebula.

Ukuhlanganisa ingxenye yokuvala: Faka ingxenye yokuvala ngaphakathi kwe-conductor yangaphandle yekhebula njengoba kuboniswe kumdwebo (Isithombe 3).

Ukuhlanganisa i-nati yangemuva (Isithombe 3).

Hlanganisa i-nut yangaphambili neyangemuva ngokuyikrufulula njengoba kuboniswe kumdwebo (Izithombe(5)
1. Ngaphambi kokusikeka, gcoba ungqimba lwamafutha okugcoba ku-o-ring.
2. Gcina i-nati yangemuva kanye nekhebula kunganyakazi, cindezela umzimba wegobolondo eliyinhloko emzimbeni wegobolondo elingemuva. Cindezela umzimba wegobolondo eliyinhloko lomzimba wegobolondo elingemuva usebenzisa isipanela senkawu. Ukuhlanganisa sekuqediwe.
