Isici: Ukubukeka okuhle kakhulu Kufanelekela ukufakwa ophahleni okuvamile Ibhendi yemvamisa ebanzi, igagasi eliphansi, ikhono eliqinile lokulwa nokuphazamiseka
Isicelo: Ukumbozwa kwangaphakathi kwe-on-directional uhlelo lwe-GSM/CDMA/ PCS/ 3G/ 4G/ LTE/ WLAN
| Imininingwane Yemishini | |
| Ubukhulu | 204X115mm |
| Isisindo | 0.5Kg |
| Izinto ze-Radiator | Ithusi Elimbozwe Ngesiliva |
| Izinto zeRadome | I-ABS |
| Umbala we-Radome | Okumhlophe njenge-ivory |
| Umswakama Osebenzayo | < 95% |
| Izinga lokushisa lokusebenza | -40~55 ℃ |
| Imininingwane Kagesi | |
| Ibanga Lokuvama | 806-960MHz 1710~2500MHz 2500-2700MHz |
| Inzuzo | 2dBi±0.5 4dBi±1 4dBi ±1 |
| I-VSWR | ≤1.4 |
| Ukwehlukaniswa | Okuqondile |
| Ukuzungeza kwephethini, dB | ±1 ±1 ±1.5 |
| Ububanzi bomsebe oqondile | 85 55 50 |
| IMD3, dBc @+ 33dBm | ≤-140 |
| Ukuvimba Kokufaka | 50Ω |
| Amandla Okufaka Aphezulu | 50W |
| Isixhumi | Owesifazane Owesifazane |
Imiyalelo Yokufaka ikhebula eliguquguqukayo kakhulu elingu-N noma 7/16 noma 4310 elingu-1/2″
Isakhiwo sesixhumi: (Isithombe 1)
A. i-nati engaphambili
B. i-nati yangemuva
I-gasket ye-C.

Ubukhulu bokukhumula bunjengoba buboniswe kumdwebo (Isithombe 2), kufanele kunakwe ngenkathi kukhumula:
1. Ingxenye yokugcina yomqhubi wangaphakathi kufanele ihlungwe.
2. Susa ukungcola okufana nesikali sethusi kanye ne-burr ekugcineni kwekhebula.

Ukuhlanganisa ingxenye yokuvala: Faka ingxenye yokuvala ngaphakathi kwe-conductor yangaphandle yekhebula njengoba kuboniswe kumdwebo (Isithombe 3).

Ukuhlanganisa i-nati yangemuva (Isithombe 3).

Hlanganisa i-nut yangaphambili neyangemuva ngokuyikrufulula njengoba kuboniswe kumdwebo (Izithombe(5)
1. Ngaphambi kokusikeka, gcoba ungqimba lwamafutha okugcoba ku-o-ring.
2. Gcina i-nati yangemuva kanye nekhebula kunganyakazi, cindezela umzimba wegobolondo eliyinhloko emzimbeni wegobolondo elingemuva. Cindezela umzimba wegobolondo eliyinhloko lomzimba wegobolondo elingemuva usebenzisa isipanela senkawu. Ukuhlanganisa sekuqediwe.
