1. Lezi zici zivamile kodwa zingase zingasebenzi kuzo zonke izixhumi.
2. I-OEM ne-ODM ziyatholakala.
| Isixhumi sesilisa/sesifazane esingu-4.3-10 sekhebula le-RF eliguquguqukayo elingu-1/2" | I-TEL-4310M/F.12-RFC |
| Isixhumi sesilisa/sesifazane esingu-4.3-10 sekhebula le-RF eliguquguqukayo kakhulu elingu-1/2" | I-TEL-4310M/F.12S-RFC |
| Isixhumi se-engeli yesokudla sowesilisa/wesifazane esingu-4.3-10 sekhebula le-RF eliguquguqukayo elingu-1/2" | I-TEL-4310M/FA.12-RFC |
| Isixhumi se-engeli yesokudla sowesilisa/wesifazane esingu-4.3-10 sekhebula le-RF eliguquguqukayo kakhulu elingu-1/2" | I-TEL-4310M/FA.12S-RFC |
| Isixhumi sesilisa/sesifazane esingu-4.3-10 sekhebula le-RF elingu-3/8" eliguquguqukayo kakhulu | I-TEL-4310M/F.38S-RFC |
| 4.1-9.5 Mini DIN Isixhumi sowesilisa sekhebuli engu-3/8" ye-superflex | I-TEL-4195-3/8S-RFC |
| Isixhumi sesilisa/sesifazane esingu-4.3-10 sekhebula le-RF eliguquguqukayo elingu-7/8" | I-TEL-4310M/F.78-RFC |
| Isixhumi sesilisa esingu-4.3-10 sekhebula eliguquguqukayo elingu-1/4" | I-TEL-4310M.14S-RFC |
| Isixhumi sabesilisa esingu-4.3-10 sekhebula le-LMR400 | I-TEL-4310M.LMR400-RFC |

Imodeli:I-TEL-4310MA.12S-RFC
Incazelo
Isixhumi se-Angle Yesokudla Yesilisa esingu-4.3-10 sekhebula eliguquguqukayo elingu-1/2″
| Izinto kanye Nokugoqa | |
| Oxhumana naye esikhungweni | I-Brass / I-Silver Plating |
| Isivikelo | I-PTFE |
| Umqhubi Womzimba Nangaphandle | Ithusi/ingxubevange efakwe ingxubevange emithathu |
| I-Gasket | Irabha yeSilicon |
| Izici Zikagesi | |
| Izici ze-Impedance | 50 Ohm |
| Ibanga Lokuvama | DC~6 GHz |
| Ukumelana Nokushintshwa Kokushisa | ≥5000MΩ |
| Amandla e-Dielectric | ≥2500 V rms |
| Ukumelana nokuxhumana okuphakathi | ≤1.0mΩ |
| Ukumelana kokuxhumana kwangaphandle | ≤1.0 mΩ |
| Ukulahlekelwa Kokufakwa | ≤0.15dB |
| I-VSWR | ≤1.15@3.0GHz |
| Ibanga lokushisa | -40~85℃ |
| Ukungangenwa amanzi | I-IP67 |
Imiyalelo Yokufaka ikhebula eliguquguqukayo kakhulu elingu-N noma 7/16 noma 4310 elingu-1/2″
Isakhiwo sesixhumi: (Isithombe 1)
A. i-nati engaphambili
B. i-nati yangemuva
I-gasket ye-C.

Ubukhulu bokukhumula bunjengoba buboniswe kumdwebo (Isithombe 2), kufanele kunakwe ngenkathi kukhumula:
1. Ingxenye yokugcina yomqhubi wangaphakathi kufanele ihlungwe.
2. Susa ukungcola okufana nesikali sethusi kanye ne-burr ekugcineni kwekhebula.

Ukuhlanganisa ingxenye yokuvala: Faka ingxenye yokuvala ngaphakathi kwe-conductor yangaphandle yekhebula njengoba kuboniswe kumdwebo (Isithombe 3).

Ukuhlanganisa i-nati yangemuva (Isithombe 3).

Hlanganisa i-nut yangaphambili neyangemuva ngokuyikrufulula njengoba kuboniswe kumdwebo (Izithombe(5)
1. Ngaphambi kokusikeka, gcoba ungqimba lwamafutha okugcoba ku-o-ring.
2. Gcina i-nati yangemuva kanye nekhebula kunganyakazi, cindezela umzimba wegobolondo eliyinhloko emzimbeni wegobolondo elingemuva. Cindezela umzimba wegobolondo eliyinhloko lomzimba wegobolondo elingemuva usebenzisa isipanela senkawu. Ukuhlanganisa sekuqediwe.
