Ama-couplers e-Telsto Wide band Directional ahlinzeka ngokuxhumanisa okuyisicaba kwendlela eyodwa yesignali eya kwenye ohlangothini olulodwa kuphela (okwaziwa ngokuthi i-directional). Ngokuvamile aqukethe ukuxhumanisa komugqa osizayo ngogesi emgqeni oyinhloko. Ukuphela komugqa osizayo kufakwa unomphela ngesiphetho esifanelanayo. I-Directive (umehluko phakathi kokuxhumanisa ohlangothini olulodwa uma kuqhathaniswa nolunye) cishe ingama-20 dB kuma-couplers, ama-couplers e-Directional asetshenziswa noma nini lapho ingxenye yesignali idinga ukuhlukaniswa noma amasignali amabili kudingeka ahlanganiswe. I-Telsto inikeza ama-couplers e-band encane kanye nama-wireless band directional ane-coupling esukela ku-3 dB kuya ku-50 dB noma ngaphezulu.
| Izici Zikagesi | |
| Izici ze-Impedance | 50 Ohm |
| Ibanga Lokuvama | 698-2700 MHz |
| Amandla Aphezulu | 300w |
| Ukuzihlukanisa | ≥26 dB |
| Ukulahlekelwa Kokufakwa | ≤1.7 dB |
| I-VSWR | ≤1.25 |
| Uhlobo Lokuxhuma | I-N-Female |
| Ubuningi bezixhumi | 3 |
| Izinga Lokushisa Lokusebenza | -30-+55℃ |
| Izicelo | I-IP65 |
| I-Coupling Degree, dB | 6 |
| Ukuxhuma, i-dB | 6.0±1.0 |
| Isisindo Esiphelele, kg | 0.36 |
| Umswakama | 0 kuya ku-95% |
| I-IMD3, dBc@+43DbMX2 | ≤-150 |
Imiyalelo Yokufaka ikhebula eliguquguqukayo kakhulu elingu-N noma 7/16 noma 4310 elingu-1/2″
Isakhiwo sesixhumi: (Isithombe 1)
A. i-nati engaphambili
B. i-nati yangemuva
I-gasket ye-C.

Ubukhulu bokukhumula bunjengoba buboniswe kumdwebo (Isithombe 2), kufanele kunakwe ngenkathi kukhumula:
1. Ingxenye yokugcina yomqhubi wangaphakathi kufanele ihlungwe.
2. Susa ukungcola okufana nesikali sethusi kanye ne-burr ekugcineni kwekhebula.

Ukuhlanganisa ingxenye yokuvala: Faka ingxenye yokuvala ngaphakathi kwe-conductor yangaphandle yekhebula njengoba kuboniswe kumdwebo (Isithombe 3).

Ukuhlanganisa i-nati yangemuva (Isithombe 3).

Hlanganisa i-nut yangaphambili neyangemuva ngokuyikrufulula njengoba kuboniswe kumdwebo (Izithombe(5)
1. Ngaphambi kokusikeka, gcoba ungqimba lwamafutha okugcoba ku-o-ring.
2. Gcina i-nati yangemuva kanye nekhebula kunganyakazi, cindezela umzimba wegobolondo eliyinhloko emzimbeni wegobolondo elingemuva. Cindezela umzimba wegobolondo eliyinhloko lomzimba wegobolondo elingemuva usebenzisa isipanela senkawu. Ukuhlanganisa sekuqediwe.
